Lempa nuo vabzdžių su lempute Jata MELI0120
Produktas
Prekės kodas: #0056654
✔ Šią prekę turime sandėlyje. Pristatysime per 4 d.d.
14 dienų prekės grąžinimo garantija
Saugūs apmokėjimo būdai
Pirkite dabar (Liko 5 vnt.)
Pridėkite prekę į krepšelį arba užsisakykite paskambinę.
arba
📞 Užsisakykite paskambinę
I–V nuo 10:00 iki 18:00
Prekės aprašymas
Savybės:
Nemokama garantija: 24 mėn.
Techniniai duomenys:
Gamintojas: Jata
Apmokėjimo būdai
  • El. bankininkystė
  • Banko kortelė paštomate atsiėmimo metu
  • Banko kortelė arba grynaisiais sumokant kurjeriui pristatymo metu
  • Paprastu bankiniu pervedimu
Pristatymo būdai
  • Kurjeris Venipak kurjeris
  • Paštomatas / Paštas Omniva paštomatas
Panašios prekės
Naujiena Ritininiai Lipdukai Vabzdžių Gaudymui, 10 m
Ritininiai Lipdukai Vabzdžių Gaudymui, 10 m
✔ Prekė sandėlyje
Labai greitas pristatymas
Naujiena Metalinė Gaudyklė Kiaunėms Ir Žiurkėms
Metalinė Gaudyklė Kiaunėms Ir Žiurkėms
✔ Prekė sandėlyje
Naujiena Elektrinė Vabzdžių Gaudyklė
Elektrinė Vabzdžių Gaudyklė
Naujiena Graužikų Baidyklė Automobiliui, 12 V
Graužikų Baidyklė Automobiliui, 12 V
Insekticidinė Lempa Vabzdžiams Naikinti, 30W
Uv Insekticidinė Lempa Vabzdžiams Naikinti, 20 W
Lempa Nuo Vabzdžių Esperanza
Sutaupote 10%
Lempa Nuo Vabzdžių Esperanza
Sutaupote 26%
Kurmių Ir Graužikų Baidymo Prietaisas, 2 Vnt.
Labai greitas pristatymas
Tarakonų gaudyklė ForeverGreen Sitno
Sutaupote 19%
Ultragarsinis Laukinių Paukščių Ir Gyvūnų Baidymo Prietaisas 7in1
Sutaupote 10%
Paukščių Baidymo Figūra Skrendanti Pelėda
Sutaupote 40%
Elektrinė Priemonė Nuo Vabzdžių Jata J4649
Elektrinė Priemonė Nuo Vabzdžių Jata J4670
Sutaupote 24%