Plaukų džiovintuvas Revamp DR-5000-EU Progloss 5000
Produktas
Prekės kodas: #0056819
✔ Šią prekę turime sandėlyje. Pristatysime per 4 d.d.
14 dienų prekės grąžinimo garantija
Saugūs apmokėjimo būdai
Pirkite dabar (Liko 5 vnt.)
Pridėkite prekę į krepšelį arba užsisakykite paskambinę.
arba
📞 Užsisakykite paskambinę
I–V nuo 10:00 iki 18:00
Prekės aprašymas
Puikiai išdžiovinkite džiovinimą naudodami mūsų "Revamp Progloss ™ 5000". "Progloss 5000" plaukų džiovintuvas, pasižymintis lengvu dizainu ir pažangia jonine technologija, paliks jūsų plaukus glotnius, lygius ir žvilgančius. Su dviem papildomais priedais naudokite koncentratoriaus purkštukus, kad gautumėte tikslų stilių, idealiai tinkantį puikiam džiovinimui.
Savybės:
Nemokama garantija: 24 mėn.
Techniniai duomenys:
Gamintojas: Revamp
Apmokėjimo būdai
  • El. bankininkystė
  • Banko kortelė paštomate atsiėmimo metu
  • Banko kortelė arba grynaisiais sumokant kurjeriui pristatymo metu
  • Paprastu bankiniu pervedimu
Pristatymo būdai
  • Kurjeris Venipak kurjeris
  • Paštomatas / Paštas Omniva paštomatas
Panašios prekės
Kelioninis Plaukų Džiovintuvas, 400 W, Žalias
✔ Prekė sandėlyje
Labai greitas pristatymas
Plaukų Džiovintuvas Denver, 1400 W
Sutaupote 16%
✔ Prekė sandėlyje
Sutaupote 27%
Kelioninis Plaukų Džiovintuvas, Baltas, 730 W
Labai greitas pristatymas
Plaukų Džiovintuvas Sbb. S7642, 2200 W
Sutaupote 13%
Plaukų Džiovintuvas Sbb. S7925, 2000 W
Sutaupote 15%
Plakų Džiovintuvas Jata Jbsc1430
Sutaupote 25%
Blaupunkt Hdd501Bk
Sutaupote 42%
Jata Džiovintuvas Jbsc1070
Sutaupote 26%
Blaupunkt Plaukų Džiovintuvas Hdd301Bk
Sutaupote 37%